Hypomix

I Vás provedeme úskalím sjednání hypotečního úvěru za nových podmínek.

Máte obavy z pravidel a omezení České národní banky pro schválení hypotečních úvěrů?

Hypoteční a finanční poradna  HYPOMIX má bohatou historii a zkušenosti. Vznikla na počátku hypotečního financování nemovitostí v roce 1998.

Za tu dobu sjednala stovky hypotečních úvěrů. Spolupracuje se všemi bankami, pojišťovnami a stavebními spořitelnami. Jsme součástí významného makléře INSIA a.s.

Když jsem se v roce 1996 rozhodl založit rodinu, byl jsem postaven před skutečnost, že nám bude malý pronajatý byt těsný. Zakoupil jsem tedy pozemek, složil stavební firmě zálohu a poptával se po hypotečním úvěru na dostavbu rodinného domu. V té době to byl celkem oříšek, hypotéky byly v plenkách a zkušenosti pramalé. Na dnešní poměry to byl proces velice zdlouhavý a náročný. Po získání úvěru jsem nabyl přesvědčení , že bych se zprostředkováním úvěrů mohl vzhledem ke své dosavadní praxi zabývat profesionálně. Získal jsem licenci a byl na úplném začátku hypotečního byznysu. Byla to velká výzva, neboť jsme se vše učili v terénu. Postupně se přidávaly další a další banky, které chtěly získávat klienty i na tento segment služeb. První úrokové sazby byly velice vysoké – zastavily se až na 15 % p.a. Od této doby se naštěstí sazby neustále, ale neochotně snižovaly a v současné době jsou na neuvěřitelných hodnotách kolem 3% p.a.

V současné době spolupracuji s velkou firmu INSIA a.s., která nám zabezpečuje nejen veškerou podporu školení a informací, ale umožňuje také velkou samostatnost a prostor pro individuální péči pro klienty bez nároku na objem produkce. Tímto přístupem mám velký prostor na to, abych se mohl věnovat i složitějším případům a měl dostatek času na potřeby klienta. Pracuji pro všechny hypoteční banky, všechny pojišťovny a stavební spořitelny.

Mým cílem je spokojený klient a časově udržitelné produkty, aby se klient nedostal do dluhové pasti a dokázal i dlouhodobě dostát svým závazkům, vzniklé poskytnutím jakéhokoliv úvěru na bydlení.

+420 725 293 906

AKCE: 25% sleva

na pojištění nemovitosti sjednané do 15.12.2020

Sledujeme detailně všechny novinky, které se nyní objevily v souvislosti s novou regulací České národní banky, podle které musí komerční banky přísněji posuzovat žádosti o úvěr na bydlení.

Navíc se díky navyšování úrokových sazeb hypotéky zdražily a není jednoduché vybrat banku s nejmenším úrokem a příznivými podmínkami.

služby

Využijte našich bezplatných nezávislých služeb a našich zkušeností. Provedeme i Vás cestou k Vašemu hypotečnímu úvěru.

reference

Michaela Pánková

fyzická osoba

Po rozvodu jsem potřebovala rychle vyřešit svoji bytovou situaci. Navštívila jsem několik bank. Na výši požadované hypotéky jsem však nedosáhla. Byla jsem již zoufalá. Díky osobnímu přístupu a konstruktivnímu myšlení pana Janouška již bydlím. Jeho služby mohu všem doporučit.

Grigorij Vdovičenko

fyzická osoba

Díky firmě Hypomix a Ladislavu Janouškovi jsem po několikaměsíčním marném úsilí získat hypotéku konečně uspěl. Získali jsme výhodný hypoteční úvěr se sazbou 1,79% p.a. na dostavbu rodinného domu. Dům jsme stihli dostavět ještě před narozením našeho syna, což bylo naším hlavním přáním.

 
Informace o aktuálních trendech z oblasti hypotečních úvěrů získáte v článku ZDARMA